ردکردن این

جذب فالوور در توییتر

جذب فالوور در توییتر

share
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در facebook
get-more-twitter-followers

چندسالی است که بازار استفاده از شبکه‌های اجتماعی بسیار داغ شده است و روش‌های مختلفی ارائه می‌شود تا صاحبان کسب و کارها بتوانند از طریق پربازدیدترین شبکه‌های اجتماعی به بازار هدف خود دست پیدا کنند و فالووران زیادی را جذب کسب و کار خود کنند. در این میان می‌توان گفت که به هر شبکه اجتماعی که امروزه در دسترس عموم مردم قرار دارد نمی‌توان به عنوان بستری برای رشد کسب و کارهای مجازی نگاه کرد. توییتر یک شبکه اجتماعی پر مخاطب است که توانست در مدت زمان کمی محبوبیت بسیاری در میان کاربران به دست آورد، به همین خاطر جذب فالوور در توییتر نیز به مسئله‌ای بسیار مهم تبدیل شده است.
جالب است بدانید که جذب فالوور در توییتر تنها با روش‌هایی هوشمندانه امکان پذیر است که در ادامه همین مطلب می‌توانید آن‌ها را مطالعه کنید و با صرف اندکی زمان، شروع به پیاده‌سازی هر کدام از روش‌های گفته شده کنید تا به سرعت نتیجه دلخواه را مشاهده کنید.


روش‌های جذب فالوور در توییتر


جذب فالوور در توییتر یکی از مهم‌ترین مسائلی است که ممکن است ذهن شما را درگیر کند و دائما در جستجوی راه‌حل‌هایی باشید تا با مخاطبان بیشتری ارتباط بگیرید و در واقع از میان همه‌ی فعالان این بستر، مخاطبانی را جذب خود کنید که بازار هدف شما هستند.
قطعا اینکه شما تعداد کثیری از کاربران جذب کسب و کار خود در توییتر کنید، بسیار حیرت‌انگیز است، اما در این صورت شاید فقط بتوانید تعداد اندکی از آن‌ها را به مشتریان ثابت خود تبدیل کنید، اما اگر از همان ابتدا بازار هدف خود را مشخص کنید، کاربرانی جذب شما خواهند شد که به طور واقعی طرفدار شما هستند و به هر عمل شما در توییتر عکس العملی نشان می‌دهند.


محتوای ارزشمند به اشتراک بگذارید


به عنوان راه‌حل و روش اول برای جذب فالوور در توییتر شما باید شروع به اشتراک گذاری محتواهایی ارزشمند کنید؛ در چنین بستری محتوایی ارزشمند خواهد بود که مخاطب با مطالعه آن بیشتر جذب شما شود، آن را در دیگر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارد و یا حتی مشکلی از مخاطب به این واسطه حل شود.
اما پیش از تولید محتوای ارزشمند شما باید به بازار هدف خود توجه کنید و جویای علاقه‌مندی مخاطبان خود شوید، در این صورت است که مخاطبان شما به طور ناخودآگاه در جذب هر چه بیشتر فالوور به شما کمک خواهند کرد. گاهی نیاز است تا مخاطبان شما سرگرم شوند و گاهی نیز از موضوعاتی بخصوص مطلع و آگاه شوند. پس توجه داشته باشید که در برخی از موارد باید موضوع محتواهای اشتراک گذاری شده را تغییر دهید و در وهله اول به علاقه و نیاز مخاطبان خود توجه کنید و براساس آن‌ها محتوا تولید کنید و به اشتراک بگذارید.


از مهم‌ترین نکاتی که در تولید محتوای ارزشمند برای توییتر باید به آن‌ها توجه کنید این است که مخاطبان از مطالب بسیار طولانی و بدون تصویر زود خسته می‌شوند و یا اصلا علاقه‌ای به آن‌ها نشان نمی‌دهند. به همین خاطر صلاح است که نوشتار توئیت‌های شما بسیار جذاب باشند و هر توئیت با جملاتی کوتاه و مفهومی به همراه تصویری مرتبط به اشتراک گذاشته شود.

share in twitter
اشتراک گذاری در توییتر


یک بیوگرافی جالب توجه بنویسید


مخاطبان در هر کدام از پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی به دنبال صفحاتی می‌گردند که توسط یک شخص واقعی اداره شوند و همینطور اطلاعاتی مفید و ارزشمند ارائه دهند. اما مخاطب چطور می‌تواند به حقیقی بودن شخصیت شما و ارزشمند بودن کارتان پی ببرد؟
قطعا شما اگر یک بیوگرافی معقول و همینطور یک نام کاربری قانونی داشته باشید نه تنها مخاطبان جذب شما می‌شوند بلکه توییتر نیز در نتایج جستجوها شما را به بسیاری از مخاطبان معرفی می‌کند. جذب فالوور در توییتر با این موضوع رابطه مستقیم دارد که در ابتدا شما مخاطب را با خودتان و نوع کسب و کارتان آشنا کنید.
بیوگرافی صفحه شما باید شامل اطلاعاتی در خصوص شما، برند و کسب و کارتان باشد، به طوری که اطلاعاتی که در این بخش به مخاطب می‌دهید در جذاب‌ترین و قابل فهم‌ترین حالت ممکن نوشته شده باشند. در کنار موارد گفته شده تصویر پروفایل شما می‌تواند نقشی اساسی در جذب مخاطبان ایفا کند، پس به این نکته توجه کنید که در پروفایل حتما تصویری از خودتان قرار دهید، چرا که تصویری از طبیعت و یا تصویری از لوگو برند شما، تا حدودی موجب سلب اعتماد مخاطبان خواهد شد و آن‌ها تصور خواهند کرد که امکان ادراه شدن صفحه شما توسط ربات‌ها وجود داشته باشد.


در فضاهایی دیگر، حضور خود را در توییتر به کاربران اعلام کنید


اگر در توییتر یک صفحه شخصی و یا کاری دارید و در جستجوی روش‌های جذب فالوور در توییتر هستید، به عنوان روش سوم به شما پیشنهاد می‌کنیم که در بسترهایی دیگر همانند تلگرام، اینستاگرام، وبلاگ‌ها و یا حتی وب سایت‌ها، به معرفی صفحه خود بپردازید و با قرار دادن لینک صفحه‌تان در بسترهای دیگر، امکان دسترسی آسان به صفحه‌تان در توییتر را برای کاربران فراهم کنید. با انجام این کار قطعا مخاطبان بیشتری از صفحه شما بازدید خواهند کرد و در صورت رعایت برخی از نکاتی که در بخش‌های قبل به آن‌ها اشاره کرده‌ایم و در بخش‌های بعدی تعدادی از آن‌ها را شرح خواهیم داد، مخاطبان به مشتریان ثابت شما تبدیل خواهند شد.


اشتراک گذاری کنید اما زیاده‌روی نکنید


قطعا همه خوب می‌دانیم که زیاده‌روی در هر کاری نتیجه عکس خواهد داشت. برای جذب فالوور در توییتر به شما پیشنهاد کردیم که محتواهای ارزشمند را به اشتراک بگذارید و حال پیشنهاد می‌کنیم در اشتراک گذاری محتواها زیاده‌روی نکنید.
محتواهایی را برای اشتراک گذاری انتخاب کنید که بسیار ارزشمند هستند، اما توجه داشته باشید اشتراک گذاری بی رویه یک محتوای ارزشمند نیز می‌تواند اثر منفی در جذب مخاطبان داشته باشد و در توییتر، توئیت شما به عنوان اسپم به مخاطبان نشان داده شود. با این اوضاع و اوصاف اگر توئیت‌های شما چندین باره اسپم معرفی شوند، هر چقدر هم تلاش کنید ممکن است دیگر محتواهای ارزشمند شما نیز در نظر مخاطبان ارزشی معادل همان اسپم‌ها داشته باشند.


شبکه سازی‌ کنید


اگر با مفهوم ایجاد شبکه آشنا باشید پس قطعا می‌دانید که توییتر با ابزار قدرتمند ایجاد شبکه خود می‌تواند به شما کمک کند تا مخاطبان بیشتری را در خصوص بازار هدف‌تان جذب کنید. با کمک این ابزار می‌توانید با افرادی که در زمینه کاری شما فعالیت دارند ارتباط برقرار کنید و یا به نوعی ایجاد شبکه کنید.
در این روش شما با افرادی آشنا خواهید شد که در حوزه کاری شما به موفقیت رسیده‌اند و حرفی برای گفتن دارند؛ در وهله اول، راه و روش رسیدن به موفقیت را از این افراد خواهید آموخت و در صورتی که توسط آن‌ها فالو شوید، قطعا یا نام شما را منشن و یا مطالب شما را ریتوئیت خواهند کرد، که در هر دو صورت در معرض دید مخاطبان زیادی قرار خواهید گرفت و به عنوان یک منبع با ارزش شناخته خواهید شد.
البته این موضوع می‌تواند به یک عمل دو و یا چند جانبه تبدیل شود و شما با ریتوئیت کردن توئیت‌های همکاران خود، ارتباطات خود را مستحکم‌تر کنید و محبوبیت بیشتری را بدست آورید.
پس اگر به دنبال جذب فالوور در توییتر هستید به هیچ عنوان از این روش عبور نکنید و با امتحان کردن آن تاثیرش را در کوتاه مدت ببینید، البته توجه داشته باشید که در ابتدا ایجاد شبکه باید به نحوی صورت بپذیرد که دقیقا شما را در مقابل نقطه هدف قرار دهد و همینطور به یاد داشته باشید که استفاده از یک روش به تنهایی نمی‌تواند به شما کمک کند تا فالووران زیادی را جذب کنید.


محتوای قابل اشتراک گزینش کنید


محتوای قابل اشتراک گزینش کنید؛ مخاطبان همیشه دوست دارند که تازه‌ترین اخبار و اطلاعات را با آن‌ها به اشتراک بگذارید. سعی کنید به کمک روش‌های معقولانه با مخاطبان ارتباط بیشتری برقرار کنید و از علاقه آن‌ها با خبر شوید، سپس محتواهایی را گزینش کنید که قابلیت اشتراک گذاری را داشته باشند.


بیش از حد تبلیغ نکنید


اگر خود را در جایگاه یک مخاطب قرار دهید، قطعا به این موضوع پی خواهید برد که جذب فالوور در توییتر و یا هر شبکه اجتماعی دیگری با تبلیغ بیش از حد امکان‌پذیر نخواهد بود، چرا که برخی از تبلیغات برای مخاطبان نامفهوم و آزار دهنده هستند و اگر شما بخواهید محصولات، برند و یا هر نوع کسب و کار دیگری را در صفحه‌تان تبلیغ کنید و این تبلیغ زیاد از حد باشد، نه تنها فالووری جذب توییتر شما نمی‌شود بلکه مخاطبان قبلی شما نیز به مرور از حضور در صفحه شما پشیمان خواهند شد.
اگر انتظار داشته باشید که مخاطبان دائما به تعریف‌های شما از محصولات‌تان گوش دهند و یا در مورد آن‌ها نظر بدهند، در اشتباه هستید، چرا که زمانی تبلیغ محصول شما برای مخاطب ارزشمند خواهد بود که شما از پیش به جایگاه مخاطب و علاقه و خواسته آن توجه کرده باشید.


در مواقع مناسب سرگرم‌کننده باشید


سرگرم کردن مخاطبان با توئیت‌های جذاب و خنده‌دار، یکی از بهترین روش‌هایی است که می‌توانید به کمک آن باز نشر توئیت خود را افزایش دهید تا در نهایت مخاطبان زیادی جذب کسب و کار شما شوند. اما توجه داشته باشید که تکرار این عمل زیاد از حد تاثیر منفی خواهد داشت و اگر در مواقع مناسب به انجام آن نپردازید، نه تنها خود شما از هدف اصلی‌تان دور خواهید شد، بلکه مخاطب نیز احساس خواهد کرد که همیشه باید منتظر توئیت‌های سرگرم‌کننده باشد.


از تصاویر جذاب استفاده کنید


اگر می‌خواهید در توییتر، بازتوئیت بیشتری داشته باشید سعی کنید از تصاویر جذاب در توئیت‌های خود استفاده کنید، چرا که اکثر مخاطبان علاقه‌ای به خواندن متن‌های طولانی ندارند ولی با محتواهای تصویری و گرافیکی بیشتر ارتباط برقرار می‌کنند و حتی به راحتی نیز آن‌ها را باز نشر می‌کنند.


ویدئوی توییتر را امتحان کنید


یکی از روش‌های جذب فالوور در توییتر استفاده از محتواهای ویدئویی است. افراد از طریق ویدئوها می‌توانند اطلاعات بیشتری را کسب کنند و بیشتر سرگرم شوند.
در توییتر نظرسنجی ایجاد کنید


در توییتر ابزارهای زیادی قرار داده شده است تا شما به کمک آن‌ها بتوانید مخاطب‌های بیشتری را جذب خود کنید. از جمله این ابزارهای ارزشمند می‌توان به ابزار ایجاد نظرسنجی اشاره کرد. اگر شما با مخاطبان خود تعامل و مشارکت بیشتری داشته باشید، قطعا مخاطبان بیشتری را نیز جذب خواهید کرد.
به کمک ابزار نظرسنجی در توییتر می‌توانید علاوه بر ایجاد نظرسنجی‌های جدی و تعاملی در حوزه کسب و کارتان، نظرسنجی‌های سرگرم کننده و جذاب نیز ایجاد کنید تا علاوه بر آشنایی بیشتر با علاقه و نظر مخاطبان، بازخوردهایی مثبت را نیز دریافت کنید.
قطعا نبود هیچگونه راه‌ ارتباطی بین شما و مخاطبان، کمرنگ شدن حضور آن‌ها را در صفحه شما را به دنبال خواهد داشت و اگر شما نیز در یک صفحه توییتری باشید و در جایگاه یک مخاطب قرار بگیرید، خواهید فهمید که برقراری تعامل، ارتباطات را مستحکم‌تر خواهد کرد.


توئیت‌های پرسشی ارسال کنید تا پاسخ دریافت کنید


یکی دیگر از راه‌های جذب فالوور در توییتر ارسال توئیت‌های پرسشی است. همانطور که ایجاد نظرسنجی‌ها موجب تعامل هر چه بیشتر مخاطبان با شما می‌شدند، توئیت‌های پرسشی نیز تاثیر بسزایی در برقراری تعامل خواهند داشت.
در میان پاسخ‌هایی که از مخاطبان دریافت می‌کنید، ممکن است نظراتی منفی نیز وجود داشته باشد، که قطعا نظرات منفی نیز موجب خواهند شد تا شما از ضعف‌های سیستم کاری خود با خبر شوید و در نهایت فالووران بیشتری را نیز جذب کنید.
توجه داشته باشید که محتوای توئیت‌های پرسشی نباید سوالاتی نامفهوم و بی معنا باشند و پیش از اشتراک گذاری توئیت پرسشی، حتما باید به موضوع و نحوه نوشتاری آن نیز توجه کنید.


بهترین توئیت خود را بالای فید، پین کنید


پین کردن یکی از امکاناتی است که در برخی از شبکه‌های اجتماعی در اختیار کاربران قرار داده شده است و جالب است بدانید که برای جذب فالوور در توییتر می‌توانید از این امکان استفاده کنید. زمانی که می‌خواهید ارزشمندترین توئیت شما بیشتر دیده شود، می‌توانید آن را بالای فید پین کنید تا مخاطبان شما در اولین فرصت، از اشتراک گذاری آن آگاهی پیدا کنند.
پین کردن توئیت در بالای فید نه تنها مخاطبان شما را از ارزشمندترین توئیت‌های شما آگاه می‌کند، بلکه در جذب هر چه بیشتر مخاطبانی که مشغول خواندن بیوگرافی شما هستند، کمک بسزایی می‌کند. محتوای توئیت‌های پین شده می‌تواند با توجه به رویدادهای روز و یا هر مناسبتی که در پیش است، تغییر پیدا کند و مخاطبان را از مهم‌ترین اتفاقات و رویدادها آگاه کند.


از هشتگ به خوبی استفاده کنید


امروزه اهمیت استفاده از هشتگ در شبکه‌های اجتماعی بر هیچ کسی پوشیده نیست؛ حال در معرفی روش‌های جذب فالوور در توییتر نمی‌توان به قدرت جذب مخاطب توسط هشتگ‌ها اشاره نکرد، چرا که توئیت‌های منتشر شده بدون هشتگ تا حدود زیادی فقط توسط مخاطبانی که شما را فالو کرده‌اند دیده می‌شوند، اما با اضافه کردن هشتگ، این بازدیدها دو برابر خواهند شد و مخاطبان بیشتری صفحه شما را پیدا خواهند کرد.

ما در زود لایک ارائه دهنده فالوور و خدمات توییتر با بهترین کیفیت و قیمت هستیم.

دیدگاه s

  1. ممنون بابت اطلاعات مفیدتون. خیلی عالی بود

    • سپاس از همراهی شما دوست عزیز

  2. اطلاعات عالی بودن و کاملا مفید

    • ممنونم که ما رو دنبال میکنید


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در facebook

شاید نیاز داشته باشید

لایک رادیوجوان
۱۹,۵۰۰ تومان۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان
خرید فیوریت توییتر
فیوریت توییتر
۲۳,۰۰۰ تومان۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان
خرید ریتوییت توییتر
خرید ریتوییت توییتر
۱۹,۵۰۰ تومان۹۷۵,۰۰۰ تومان
خرید فالوور توییتر
خرید فالوور توییتر
۲۹,۰۰۰ تومان۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان