خرید لایک خودکار

محبوب ترین بسته های سفارش لایک خودکار را در زیر مشاهده میکنید، درصورتی که در سفارش خود مشکلی دارید و یا بسته مورد نظر خود را پیدا نکردید با ما در تماس باشید. البته قبل از هرگونه تماس با سرزمین فالوور، لطفا سوالات متداول را نیز مطالعه کنید.

همچنین خواهشمندیم برای جلوگیری از بروز مشکل، قبل از سفارش، حتما قوانین سایت را  مطالعه کنید.

لایک خودکار یکی از سرویس های جدید سرزمین فالوور می باشد که همانند سایر سرویس ها بدون نیاز به پسورد به شما ارائه می شود. نحوه ارائه سرویس به این صورت می باشد که پس از خریداری و ثبت و تایید سفارش، از آن پس برای ۱۰ پست اینستاگرامی که منتشر میکنید، پس از مدت کوتاهی بعد از آپلود، تعداد لایک مورد نظر ارسال میشود. انجام این کار کاملا اتوماتیک بوده و پس از یکبار خرید برای ۱۰ پست آینده، نیازی به سفارش به صورت جداگانه نمی باشد؛ بلکه به صورت خودکار پست شما در صف افزایش لایک در سرور های ما قرار میگیرد. این سرویس مناسب ترین روش برای افزایش محبوبیت پیج، برند سازی، افزایش رتبه در مسابقات و فروش محصولات و … می باشد.

سرویس خرید لایک خودکار بسیار به صرفه تر از خرید لایک برای هر پست به صورت جداگانه می باشد و برای افرادی که قصد خرید لایک برای تمام پست هایشان را دارند بسیار مفید می باشد.

نکته مهم اینکه در صورتی که برای پست های قبلی صفحه اینستاگرامتان نیاز به لایک دارید، میتوانید از سرویس خرید لایک استفاده نمایید چراکه خرید لایک خودکار تنها برای پست های آینده شما قابل اجرا است.

100

لایک خودکار

[purchase_link id=”1767″ text=”سفارش فوری” style=”button” color=”blue”]

1000

لایک خودکار

[purchase_link id=”1769″ text=”سفارش فوری” style=”button” color=”blue”]

10000

لایک خودکار

[purchase_link id=”1780″ text=”سفارش فوری” style=”button” color=”blue”]