خرید بازدید خودکار ویدئو

خرید بازدید خودکار ویدئو

محبوب ترین بسته های سفارش بازدید ویدئو خودکار را در زیر مشاهده میکنید، درصورتی که در سفارش خود مشکلی دارید و یا بسته مورد نظر خود را پیدا نکردید با ما در تماس باشید. البته قبل از هرگونه تماس با سرزمین فالوور، لطفا سوالات متداول را نیز مطالعه کنید.

همچنین خواهشمندیم برای جلوگیری از بروز مشکل، قبل از سفارش، حتما قوانین سایت را مطالعه کنید.

بازدید ویدئو خودکار یکی از سرویس های جدید سرزمین فالوور می باشد که همانند سایر سرویس ها بدون نیاز به پسورد به شما ارائه می شود. نحوه ارائه سرویس به این صورت می باشد که پس از خریداری و ثبت و تایید سفارش، برای ۱۰ ویدئو اینستاگرامی که منتشر میکنید، پس از مدت کوتاهی بعد از آپلود، تعداد بازدید مورد نظر ارسال میشود. انجام این کار کاملا اتوماتیک بوده و پس از یکبار خرید برای ۱۰ ویدئو آینده، نیازی به سفارش به صورت جداگانه نمی باشد؛ بلکه به صورت خودکار ویدئو شما در صف افزایش بازدید در سرور های ما قرار میگیرد. این سرویس مناسب ترین روش برای افزایش محبوبیت پیج، برند سازی، افزایش رتبه در مسابقات و فروش محصولات و … می باشد.

سرویس خرید بازدید ویدئو خودکار بسیار به صرفه تر از خرید بازدید برای هر ویدئو به صورت جداگانه می باشد و برای افرادی که قصد خرید بازدید برای تمام ویدئوهایشان را دارند بسیار مفید می باشد.

نکته مهم اینکه در صورتی که برای ویدئو های قبلی صفحه اینستاگرامتان نیاز به بازدید دارید، میتوانید از سرویس خرید بازدید ویدئو استفاده نمایید چراکه خرید بازدید ویدئو خودکار تنها برای ویدئو های آینده شما قابل اجرا است.

100

بازدید خودکار ویدئو

[purchase_link id=”1784″ text=”سفارش فوری” style=”button” color=”blue”]

1000

بازدید خودکار ویدئو

[purchase_link id=”1787″ text=”سفارش فوری” style=”button” color=”blue”]

10000

بازدید خودکار ویدئو

[purchase_link id=”1798″ text=”سفارش فوری” style=”button” color=”blue”]