instagram-buy-like

افزایش چشم گیر جایگاه سایت شما با بک لینک های حرفه ای

برای اینکه نتیجه و تاثیر یک لینک را ببینید شما نیاز به گذر زمان دارید، معمولاً بین یک تا سه ماه! اما بهترین بازدهی بک لینک زمانی حاصل می شود که لینک دریافت شده هیچوقت از دست نرود.

خرید بک لینک

چراباید لینک سازی کنیم ؟

چرا تهیه لیست بک لینک ؟

امروز دیگر نمیتوان به فکر فعالیت و بیزنس در دنیای آنلاین بود ولی به سئو و بهینه سازی سایت اهمیت نداد. رقبا هر روز قوی تر می شوند و رتبه خود را در موتورهای جستجو بالا می برند. امروز در صورتیکه نتوان در نتایج برتر موتورهای جستجو جایگاهی داشت کسب و کار آنلاین خود را بایستی یک کسب و کار شکست خورده دانست. خرید بک لینک در تعداد بالا از نظر گوگل غیر قانونی بوده و همین موضوع باعث شده است تا ما به جای سرویس خرید بک لینک سرویس های بک لینک سازی در تعداد پایین ولی با کیفیت بسیار بالا اقدام نماییم. تمامی سرویسهای سئو ما 100 درصد تجربه شده و قدرت دامنه شما را بالا برده و باعث بالا آمدن سایت شما در موتورهای جستجو خواهند شد. 
تمامی سرویسهای خرید بک لینک ما بصورت ارائه بک لینک دائمی بوده و این لینکها هرگز حذف نخواهند شد.

تفاوت این لیست بک لینک با سایر لیست ها در این میباشد که ما به جای ماهی به شما ماهیگیری یاد خواهیم داد و شما با یک بار تهیه این لیست می توانید برای هر تعداد سایت دلخواه خودتون لینک سازی کنید.

لینک سازی چقدر زمان خواهد برد ؟

کلیه سایتهایی که در آنها بک لینک انبوه ثبت می شود دارای اتویتی بالایی می باشند و گلچین شده از بین صدها سایت هستند. سایتهایی که دارای امتیاز اسپم یا spam score بالایی هستند یا دارای اتوریتی پایین باشند یا دارای ارزش محتوای پایینی باشند در لیست ما جایی ندارند. همچنین سعی شده تا جایی که امکان دارد قوانین بروز گوگل و سئو در این لینک سازی های انبوه رعایت شود.

بین حدود یک ماه تا سه ماه ممکن است زمان لازم باشد تا شما بتوانید اثر مفید این لینک هارا مشاهده کنید.

day week month year با ما بدون ما

تفاوت اصلی این نوع بک لینک با سایر لینک های موجود در وب در ارائه لیست کامل وب سایت ها برای لینک سازی می باشد. یعنی شما یک لیست کامل از سایت هایی را دریافت خواهید کرد که میتوانید در اون ها لینک سازی خود را انجام دهید.

هیچ محدودیتی در استفاده از این سایت ها وجود ندارد و شما می توانید هر تعداد سایتکه بخواهید را لینک بدهید.

بلافاصله بعد از خرید پکیج یک فایل همراه با راهنما برای شما ارسال خواهد شد که میتوانید بلافاصله کار خود را شروع کنید.

خرید بک لینک ؟!!؟

شما با دریافت این پکیج یک روش لینک سازی اصولی را فرا خواهید گرفت که به کمک آن قادر خواهید بود برای سایت خود لینک سازی طبیعی انجام دهید . این سبک از لینک سازی مورد تایید همه الگوریتم های گوگل از جمله پاندا و و مرغ مگس خوار می باشد . هیچ روش بلک هت و یا اسپمی در این پکیج استفاده نشده است.

از مزایای این پکیج میتوانمحدودیت استفاده برای سایت را نام برد . به طور معمول شما برای لینک سازی باید یا مبلغ ماهیانه پرداخت کنید و یا برای هر سایت و یا کلمه کلیدی هزینه جداگانه ولی شما با این روش بدون پرداخت هزینه اضافی قادر به لینک سازی خواهید بود.

شما میتوانید بدون هیچ محدودیتی شروع به لینک سازی برای سایت خود بنمایید و ر هزینه های خود 79% صرفه جویی کنید.

شما دقیقا روی چه محصولی سرمایه گزاری خواهید کرد؟

بعد از پرداخت و تحویل آنی شما به یک آموزش لینک سازی خیلی حرفه ای دست پیدا خواهید کرد که با استفاده از آن می توانید برای هر تعداد سایت و هر تعداد کلمه کلیدی دلخواه خود بدون محدودیت لینک سازی بکنید. دیگر نیاز به صرف هزینه های گزاف ماهیانه برای لینک های ماهیانه نخواهید داشت و به یک بانک اطلاعات VIP مخصوص سئو کاران حرفه ای دست پیداخواهید کرد.

تهیه پکیج های لیست بک لینک

با خرید و تهیه این پکیج قادر خواهید بودتا در کمتر از سه ماه به نتایج خارق العاده برسید. اوج گرفتن راحت است سخت نگیرید.

در صورت بروز هرگونه مشکل و یا داشتن سوال با ما در تماس باشید.لطفا برای جلوگیری از بروز مشکل، قبل از سفارش، حتما قوانین سایت را مطالعه کنید.

برنزی

25 عدد بک لینک

نقره ای

50 عدد بک لینک

طلایی

400 عدد بک لینک

الماس

700+300 عدد بک لینک با کانفیگ سئو رایگان

من هیچ آشنایی به سئو سایت و لینک سازی ندارم ؟!