instagram-buy-like

پکیج 100,000 ایمیل فعال و آگهی دهنده

ایمیل مارکتینگ یکی از روشهای افزایش فروشات آنلاین، تبلیغات سایت، اطلاع رسانی سریع کاربران و سایر اهداف میباشد. با استفاده از روش ایمیل مارکتینگ بدون پرداخت هیچگونه هزینه و به صورت رایگان اقدام به ارسال ایمیل های انبوه به کاربران بکنید و به هزاران یا ملیون ها کاربران را چند ساعت ایمیل های تبلیغاتی خود را بفرستید و به این صورت آمار بازدید سایت خود را و یا آمار فروشات محصولات خود را ارتقاء بخشید.

کاملا به روز شده

هم اینک شما می توانید از طریق وب سایت “زودلایک” بروزترین و فعالترین لیست ایمیل آگهی دهندگان وب سایت دیوار را دریافت کنید.

تمامی ایمیل ها در شهریور ماه 1396 جمع آوری شده و ایمیل های خراب (bounce) و ایمیل های تکراری حذف شده است. با خرید این پکیج بروز میتوانید تبلیغات فروش خدمات و محصولات خود را از طریق ایمیل به 100 هزار مخاطب جدید ارسال کنید

چرا ایمیل مارکتینگ

تبلیغات آنلاین و اینترنتی می تواند بیش از هر آنچه که شما برای تبلیغات سرمایه گذاری کرده اید و یا تصور نموده اید ، سودآور و پر بازده باشد. بیش از گذشته که روش های تبلیغاتی سنتی کارایی خاص خود را داشت امروزه ارسال ایمیل توانسته است با هزینه های کم و بازده بیشتر به عنوان یکی از راه های نوین تبلیغات مطرح شود.

میزان درصد بازگشت سرمایه از طریق ارسال ایمیل باعث شده است که کسب و کارها به سوی شیوه های جدید هدایت شوند که در این بین وجود ایمیل به تنهایی یکی از راه های اصلی بهره وری به شما می آید.

 

معرفی ایمیل مارکتینگ

شرایط فعلی و استفاده عموم افراد جامعه از ایمیل خود بازار هدف بزرگ و به روز و در دسترسی به وجود آورده است که آمادگی دریافت ایمیل هایشان را در هر لحظه و هر مکان دارند.وجود شرایط بهینه، بازار هدف فعال و به روز، میل به راه کارهای نوین و عدم جوابگویی روش های قدیمی، همگی باعث شده اند تا ارسال ایمیل تبلیغاتی به عنوان یک راه جدید بازاریابی به عموم افراد دارای کسب و کار و فعال در حوزه برندینگ معرفی شود.از طرفی هزینه های پایین، قابلیت ارسال لحظه ای، امکانات سامانه ارسال ایمیل انبوه، عدم وجود محدودیت های ارسال متن و تصویر و ….. همگی ارزش ارسال ایمیل بازاریابی که ایمیل مارکتینگ نامیده می شود را بالا برده است.

شما با ایمیل مارکتینگ قادرخواهید بود در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه  و حتی گاها رایگان ترافیک ورودی سایت خود را افزایش دهید و در نتیجه فروش بیشتری داشته باشید.

آیا می‌دانستید در تمام فعالیت‌های مربوط به بازاریابی اینترنتی، ایمیل مارکتینگ بالاترین بازگشت سرمایه را دارد؟

اگر ایمیل مارکتینگ را درست و حرفه‌ای انجام دهید به ازای هر ۱۰۰۰ تومانی که خرج می‌کنید ۴۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ تومان بازگشت سرمایه خواهید داشت!

ایمیل فقط برای افزایش فروش نیست، بلکه می‌تواند ترافیک سایت را بیشتر کند، رتبه آلکسا را بهبود دهد، هواداران رسانه‌های اجتماعی را افزایش دهد و …

راهی ارزان‌تر از ایمیل مارکتینگ برای موفقیت شما وجود ندارد!

هدیه ویژه : لیست ایمیل و مشخصات کامل شرکتها (تلفن، آدرس وب سایت و ...)

همراه با لیست ایمیل آگهی دهندگان، لیست ایمیل مدیران شرکتها و وب سایتها به صورت کامل رایگان خدمتتان ارسال خواهد شد

کیفیت عالی

تمامی دیتاها به صورت دستی از منابع کاملا معتبر گردآوری شده است - بدون حتی یک فایل نادرست!

دسته بندی بی نظیر

تمامی این لیست در فایل اکسل با دسته بندی های مختلف در اختیار خریداران قرار داده خواهد شد

مشخصات کامل

مشخصات کامل داخل فایل اکسل (آدرس ایمیل، شماره تماس، آدرس وب سایت، نوع فعالیت و ...)

100,000

لیست ایمیل آگهی دهندگان وب سایت دیوار