سوالات متداول

به هیچ عنوان. 

برای ثبت سفارش خرید فالوور، تنها کافی‌ است که پلن مورد نظر خود را انتخاب کنید و نام پیج خود را ارسال نمائید. برای خرید لایک و بازدید ویدیو نیز، تنها به لینک پست مورد نظر شما نیازمندیم. 

۸۵ درصد سفارشات در کمتر از ۲ ساعت تحویل میشود با این حال، با توجه به احتمال بروز مشکلات، حداکثر زمان تحویل سفارشات ۱۲ ساعت پیش بینی‌ شده است. 

سرویس “ بازدید خودکار “ و یا “ لایک خودکار “ به این گونه است که شما بدون نیاز به هماهنگی با ما برای ارسال لایک‌ها و بازدید ها، از هم اکنون برای ۱۰ پستی که در آینده بر روی پیج خود قرار میدهید، لایک و بازدید ویدیو به ترتیب بسته ای که خریداری کرده اید دریافت خواهید کرد. بطور مثال، اگر بسته ۱۰۰۰ لایک خودکار را خریداری کرده باشید، از ۱۲ ساعت پس از زمان خرید، برای ۱۰ پست اول شما بلافاصله پس از پست کردن بصورت خودکار ۱۰۰۰ لایک افزوده خواهد شد. 

خیر؛ حساب‌های پرایوت (بسته) امکان دریافت سرویس ندارند. خواهشاً تا تکمیل سفارش خود حساب خود را پابلیک (عمومی‌ و باز) نگاه دارید. 

برای تعداد سفارش زیر ۱۰ هزار تا، صرفاً بسته‌هایی‌ که در وبسایت موجود هستند قابل ارایه هستند؛ برای سفارشات بالای ۱۰ کا، با ما تماس بگیرید.