سوالات متداول

آیا رمز عبور پیج برای ثبت سفارش افزایش فالوور دریافت میشود؟

به هیچ عنوان. 

برای ثبت سفارش خرید فالوور، تنها کافی‌ است که پلن مورد نظر خود را انتخاب کنید و نام پیج خود را ارسال نمائید. برای خرید لایک و بازدید ویدیو نیز، تنها به لینک پست مورد نظر شما نیازمندیم. 

مدت زمان تحویل خدمات افزایش فالوور و لایک اینستاگرام چقدر است؟

۸۵ درصد سفارشات در کمتر از ۲ ساعت تحویل میشود با این حال، با توجه به احتمال بروز مشکلات، حداکثر زمان تحویل سفارشات ۱۲ ساعت پیش بینی‌ شده است. 

سرویس `` بازدید خودکار `` و یا `` لایک خودکار `` چگونه کار می‌کند؟

سرویس `` بازدید خودکار `` و یا `` لایک خودکار `` به این گونه است که شما بدون نیاز به هماهنگی با ما برای ارسال لایک‌ها و بازدید ها، از هم اکنون برای ۱۰ پستی که در آینده بر روی پیج خود قرار میدهید، لایک و بازدید ویدیو به ترتیب بسته ای که خریداری کرده اید دریافت خواهید کرد. بطور مثال، اگر بسته ۱۰۰۰ لایک خودکار را خریداری کرده باشید، از ۱۲ ساعت پس از زمان خرید، برای ۱۰ پست اول شما بلافاصله پس از پست کردن بصورت خودکار ۱۰۰۰ لایک افزوده خواهد شد. 

حساب من پرایوت (خصوصی / بسته) است؛ آیا امکان افزایش فالوور و لایک وجود دارد؟

خیر؛ حساب‌های پرایوت (بسته) امکان دریافت سرویس ندارند. خواهشاً تا تکمیل سفارش خود حساب خود را پابلیک (عمومی‌ و باز) نگاه دارید. 

اگر تعداد لایک و یا فالوور مورد نظر من در بسته‌های شما موجود نباشد، چه کار باید کنم؟

برای تعداد سفارش زیر ۱۰ هزار تا، صرفاً بسته‌هایی‌ که در وبسایت موجود هستند قابل ارایه هستند؛ برای سفارشات بالای ۱۰ کا، با ما تماس بگیرید. 

  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.