ربات اینستاگرام حرفه ای

همیشه کاربرانی هستند که قصد افزایش واقعی فالوور های اینستاگرام خود را دارند.همینطور شرکت ها یا افراد قصد جمع آوری گروهی خاصی از کاربران و یا جمع آوری فالوور بر اساس یک منطقه خاص را دارند.

اتوماتیک کردن کار های در اینستا همیشه برای کاربران مهم بوده و کاربران و شرکت ها قصد داشتند تا تمام کار های خود را با برنامه ریزی  و بصورت مدون انجام بدهند.

پست های زمانبندی شده در اینستاگرام به کاربران کمک میکند در یک روز کاری برنامه ریزی پست های 30 روز آینده خود را انجام دهند.

فالوور های کاملا واقعی و هدفمند بر اساس :

هشتگ

فالوور های هدف خود را بر اساس هشتگ های مورد نظر خود بیابید. شما میتوانید با انتخاب لیستی از هشتگ ها فالوور های را دنبال کنید که به موضوعات مورد نظر شما علاقه مند هستند.

منطقه

برای کسب و کارهای خاص خیلی اهمیت دارد که فالوور های صفحه اینستاگرام از منظقه خاص و مورد نظرشان باشد. شما با ربات اینستاگرام زودلایک قادر خواهید بود تا فالوور های مورد نظر خود را از یک منطقه و یا شهر خاص بیابید.

رقیب

شما قادر خواهید بود با استفاده از این گزینه فالوور های رقیب خود را دریافت کنید و فالوور های کاملا با کیفیت و هدفمند دریافت کنید. با مشخص کردن پیج رقیب و یا شرکت همکار خود میتوانید شروع به کسب فالوور از آن پیج بنمایید.

چرا باید از ربات اینستاگرام استفاده کنیم؟

رشد سریع فالوور

فالوور های کاملا واقعی و هدفمند

کنترل کامل

شما حتی قادر خواهید بود استوری های خود را هم از طریق این ربات منتشر نمایید.

فعالیت مستمر و خودکار

تمام کارهای اینستاگرام را به ربات ما بسپارید از گذاشتن پست تا لایک کردن

گزارش گیری

به طور مداوم قادر خواهید بود روند فعالیت های انجام شده و پیشرفت خود را مشاهده کنید.

1 ماهه

آلفا
هزارتومان 35 ماهانه
 • 4 اکانت اینستاگرام
 • ارسال پست
 • فالو بر اساس هشتگ
 • فالو بر اساس لوکیشن
 • فالو بر اساس افراد
 • پست زمان بندی شده
 • قالب مشخص برای کپشن ها
 • لایک خودکار
 • فضای ذخیره سازی خودکار
 • واتر مارک
 • ویرایشگر تصاویر

زودلایک برای رشد پیج اینستاگرام شما رباتی هوشمند را طراحی کرده است که با تبلیغات هدفمند با استفاده از الگورتیم های هوش مصنوعی فالوورهای پرشماری را جذب پیج شما می کند.
تبلیغات گسترده: برخلاف سیستم های فروش فالوور که به یک باره چند ده هزار فالوور فیک به پیج شما اضافه می کنند، ربات اینستاگرام پروسه ای بزرگ تبلیغاتی را برای شما شروع می کند و روزانه به چندین هزار نفر پیج شما را معرفی می کند و از این طریق روزانه افرادی را جذب پیج شما می کند.
فالوور واقعی ایرانی: ربات اینستاگرام فالوورهات برخلاف اکثر سیستم های موجود فالوورهای واقعی و فعال ایرانی را به صورت هدفمند جذب می کند. 
فالوور هدفمند: شما دقیقا می توانید مشخص کنید که فالوورهای هدف شما چه علایقی داشته باشند (براساس پیج هایی که آنها را پسندیدن و فالو کردن)، در کجا زندگی کنند و یا حتی در چه موضوعاتی پست می گذارند (براساس هشتگ هایی که استفاده کردند). 
فروش بیشتر: به این ترتیب شما براساس استراتژی فروش خود دقیقا فالوورهایی را جذب می کنید که شانس فروش بیشتری به آنها خواهید داشت.
رشد کلی پیج: ربات اینستاگرام با توجه به جذب افراد واقعی علاوه بر رشد فالوور، لایک و کامنت پست های شما و ویو ویدیوهای شما را هم به شکل چشمگیری افزایش خواهد داد.
رصد راحت موفقیت: در هر لحظه می توانید با ورود به حساب کاربری خود گزارشهای زنده، جامع و دقیقی از وضعیت فعالیت ربات فالوورهات و میزان بازدهی آن را مشاهده کنید.

سه راه برای افزایش فالوورهای پیج اینستاگرام وجود دارد.
اولین راه که طی کردن آن همواره لازم است، انتشار محتوای خوب و کاربر پسند و با استفاده از هشتگ های محبوب است. اما این راه برای جذب فالوورهای جدید بسیار کند است و زمان زیادی باید صبر کرد تا افراد جدیدی پیج شما را ببینند تا از محتوای شما خوششان آمده و شما را فالو کنند.

برای حل این مشکل معمولا افراد به سراغ راه دوم که تبلیغات در پیج های پرمخاطب اینستا است می روند. این راه معمولا خوب جواب می دهد اما بسیار پرهزینه است و جذب هر فالوور جدید بین ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ تومان هزینه خواهد داشت!

در اینجاست که راه سوم که فالو – فالوبک است راهگشای ادمین های اینستاگرامی است. در این روش شما افرادی که به موضوع پیج شما علاقه مند هستند را پیدا کرده و فالو می کنید. این افراد وقتی مشاهده می کنند که شما آنها را فالو کردید نظرشان به پیج شما جلب شده و متقابلا شما را فالو می کنند. به این ترتیب فالوورهای شما با فالو کردن دیگران افزایش خواهد داشت. حال ربات فالوورهات به کمک شما می آید و عمل فالو – فالو بک را بسیار سریع و ۲۴ ساعته به جای شما انجام می دهند. این ربات با هوشمندی خاصی که دارد افرادی را فالو می کند که به موضوع پیج شما علاقه مند باشند یا در موقعیت مکانی مورد نظرتان (مثل شهر شیراز) حضور داشته باشند و یا در فعالیت های خود از هشتگ های خاصی استفاده کرده باشند. ربات اینستاگرام آنها را فالو می کند، پست های آنها را لایک می کند، برای آنها کامنت می گذارد و به این ترتیب آنها را جذب پیج تان می کند و در نهایت پس از زمانی مشخص آنها را خودکار آنفالو می کند تا آمار فالووینگ های شما افزایش پیدا نکند. این روش زمانی که با هوشمندی بالای این ربات انجام می شود، موجب جذب سریع فالوورهای واقعی ایرانی با هزینه بسیار کم و بازدهی بسیار بالا می شود که تنها چند روز پس از استفاده از آن از نتیجه شگفت زده خواهید شد.

برای تست و بررسی عملکرد سرویس ربات اینستاگرام امکان ۴ روز تست رایگان در نظرگرفته شده است. جهت بهره مندی از شارژ ۴ روزه رایگان در سایت ثبت نام کرده و پس از ورود به حساب کاربری، پیج اینستاگرام خود را اضافه کنید.

نحوه جذب فالوور توسط ربات هوشمند اینستاگرام زولایک براساس تعامل دو طرفه با افراد است. این ربات ابتدا نظر فالوورها را جلب می کند و سپس فالوورها خود پیج شما را فالو می کنند. به این ترتیب تمامی افراد جذب شده همگی واقعی و ایرانی هستند. ربات اینستاگرام فالوورهات به شما این امکان را می دهد تا فالوورهای هدف خود را براساس علاقه مندی ها (پیج هایی که فالوو کردند)، موضوع فعالیت آنها (هشتگ هایی که استفاده کردند) و موقعیت جغرافیایی آنها مشخص کنید. پس از آن ربات صرفا این افراد را جذب می کند و به این ترتیب شما فالوورهای هدفمند و گلچین شده براساس کسب و کار خود خواهید داشت که بیشترین شانس را برای فروش محصول به آنها دارید.

 

از آنجایی که ربات اینستاگرام زودلایک برای شما فالوورهای واقعی جذب می کند، ما با آدم ها سر و کار داریم و جلب نظر آنها به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان عدد دقیقی اعلام کرد. اما در صورتی که شما ربات اینستاگرام را براساس مخاطب هدف خود به درستی تنظیم کرده باشید و در پیج خود نیز محتوای خوبی منتشر کرده باشید، ماهیانه بین هزار تا ۱۰ هزار فالوور واقعی، ایرانی و هدفمند جذب خواهید کرد. شایان ذکر است؛ هر چه از زمان شروع کار ربات هوشمند اینستاگرام بگذرد، با گزارش های دقیقی که از فعالیتش ربات و اثربخشی پیج های هدف به شما می دهد، می توانید تنظیمات خود را به صورت مداوم بهینه کرده و پیج های پربازده تری را به عنوان مرجع جذب فالوور مشخص کنید و جذب فالوور ماهیانه خود را افزایش دهید.

ربات هوشمند اینستاگرام زودلایک همانطور که از نامش مشخص است به عنوان دستیار ادمین فعالیت های مشخصی را برعهده می گیرد و طبق الگوی تعریف شده توسط ادمین به انجام امور می پردازد. از این رو ادمین خود می داند چه کارهایی (فالو کردن، آنفالو کردن، لایک کردن، کامنت گذاشتن، دایرکت فرستادن و …) را به ربات سپرده است و دقیقا با چه جزئیاتی آن را انجام می دهد. حال تنها کاری که باید حتما انجام شود این است که اموری که به ربات اینستاگرام سپرده شده در زمان روشن بودن ربات توسط خود فرد انجام نشود. شما می توانید پست بزارید و پیج را به روز کنید اما در فالو کردن، لایک کردن و کامنت گذاشتن بسیار محدود عمل کنید تا اینستاگرام واکنش منفی نشان ندهد و محدودیتی روی اکانت تان اعمال نکند. اگر قصد دارید دستی این کار را بکنید، ربات را خاموش کنید، کارتان را انجام بدید و دوباره روشنش کنید.

برای استفاده از ربات هوشمند اینستاگرام حداقل باید یک هفته از ساخت پیج اینستاگرام تان گذشته باشد. پیج حداقل ۶ پست در آن منتشر شده باشد و عکس پروفایل داشته باشید. در ادامه سرعت فعالیت ربات را روی گزینه کم قرار دهید و پس از گذشت چند روز از فعالیت ربات اینستاگرام سرعت آن را روی متوسط و در ادامه زیاد قرار دهید. به این ترتیب فعالیت تبلیغاتی و جذب فالوور که ربات انجام می دهد، از نظر اینستاگرام غیرطبیعی نخواهد بود و اعمال محدودیت از سوی این برنامه همراه نخواهد شد.

شما یک بار تنظیمات ربات هوشمند اینستاگرام را در این سایت انجام داده و آن را روشن می کنید، در ادامه می توانید سایت را ببندید و به امور خود برسید. نه نیازی به اتصال مداوم به اینترنت است و نه نیازی به باز نگه داشتن این سایت. همه چیز خودکار و ۲۴ ساعته انجام می شود. هر زمان فرصت داشتید به این سایت بیایید و آمار و گزارش های فعالیت ربات و نتایج و اثرگذاری آن را بررسی کنید و در صورت تنظیمات آن را براساس نتایج بهینه کنید تا جذب فالوور بیشتری داشته باشید.

 

ربات اینستاگرام هیچ فعالیتی خارج از چارچوب های برنامه اینستاگرام انجام نمی دهد. این برنامه کامپیوتری در حقیقت فعالیت هایی که شخص شما برای افزایش فالوور پیج تان نیاز است انجام دهید را به جای شما و با سرعت بسیار بالا و ۲۴ ساعته انجام می دهد. فعالیت های ربات اینستاگرام در فالو کردن، آنفالو کردن، لایک کردن و کامنت گذاشتن (این قابلیت به زودی به پنل اضافه خواهد شد) خلاصه می شود که با الگورتیمی هوشمند و به صورت هدفمند انجام می شود که نتیجه آن رشد چشمگیر فالوورهای واقعی شماست.
از این رو اینستاگرام ربات را یک فرد واقعی (شخص شما) فرض می کند که به صورت عادی در حال فعالیت های هدفمند و جذب کاربران است و هیچ گونه جریمه ای در نظر گرفته نخواهد شد. به این ترتیب بدون دغدغه می توان از این سیستم استفاده کرد و هر زمان که نیاز بود به راحتی آن را کنار گذاشت، بدون اینکه هیچ تاثیر خاصی بر پیج شما داشته باشد.