قوانین و مقررات

instagram-buy-like

1- تمامی اصول و رویه وب‏‌سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به کاربر است.

2- ورود هر کاربر به وب‏‌سایت و استفاده از خدمات ارائه شده توسط زودلایک به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات زودلایک از سوی او است و ثبت سفارش در هر زمان به منزله پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین زودلایک از سوی کاربر است. بدیهی‌ است که در صورت عدم آگاهی‌ کاربر از قوانین سایت، هیچ مسئولیتی به عهده سایت زودلایک نیست. 

3-کلیه فالوور‌ها و لایک‌ها غیر فعال هستند و صرفاً جنبه تزیینی دارند. خریدار موظف است صفحه اینستاگرام مورد نظرش برای سفارش را از زمان ثبت سفارش از وضعیت خصوصی (Private) خارج و تا زمان تحویل کامل سفارش در وضعیت عمومی (Public) قرار دهد.  

4- خریدار موظف است از زمان ثبت تا زمان تحویل سفارش، از طریق دیگر اقدام به افزایش فالوورهای صفحه خود نکند، در غیر این صورت زودلایک مختار است تمام آن فالوورها را جزء پکیج سفارش داده شده خریدار محاسبه نماید.

5 – روش ارتباطی مستند زودلایک با خریدار، آدرس ایمیل یا تلفنی است که خریدار در فرم سفارش سامانه پرداخت آنلاین زودلایک ثبت کرده است.

6- روش ارتباطی مستند خریدار با زودلایک، آدرس ایمیل و پشتیبانی تلگرام مندرج در سایت است.

7- درخواست خریدار با آدرس ایمیل و یا تلفنی به غیر از آنچه در فرم ثبت سفارش درج کرده است، از سوی زودلایک رسمیت ندارد و مورد قبول واقع نمی شود. لذا خریدار در زمان ثبت سفارش میبایست از صحت درج اطلاعات خود اطمینان حاصل نماید.

8-زودلایک به اطلاعات خصوصی خریداران احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

9- زودلایک از پذیرش آن دسته از صفحات اینستاگرامی که موضوع و یا محتوای آنها مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند معذور است.

10-سفارشات حداکثر طی 12 ساعت کاری پس از سفارش تحویل می گردند؛ در زمان‌های آخر هفته و تعطیلات رسمی‌، این مدت طولانی تر خواهد شد. 

11- کاربران باید در زمان ثبت سفارش مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، عواقب اشتباه در انجام سفارش برعهده خریدار می باشد.

12- پس از ثبت هر سفارش، درصورت وارد کردن ایمیل به صورت خودکار یک شماره پیگیری اختصاصی برای آن سفارش در نظر گرفته میشود و بعد از پایان سفارش به ایمیل خریدار ارسال می شود. خریدار موظف است برای پیگیری های بعدی سفارش خود این شماره را حفظ نماید.