ردکردن این

ربات افزایش فالوور توییتر

ربات افزایش فالوور توییتر

share
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در facebook
robot


شبکه های اجتماعی در دو دهه گذشته توانسته اند تقریبا تمامی جوانب زندگی، فعالیت و کسب و کار افراد را تحت تاثیر قرار بدهند و نقش بسیار ویژه ای برای مردم جهان ایفا کنند. با پیشرفت علوم و تکنولوژی هر روزه برنامه و نرم افزارهای ارتباطی جدید به بازار عرضه می شود که مردم از آنها برای پیشبرد اهداف خود استفاده می کنند. در سال های اخیر شاهد کوچ بسیاری از کاربران از شبکه های اجتماعی فیسبوک و یوتیوب به شبکه های اجتماعی جدیدی مانند اینستاگرام و تلگرام بوده ایم اما همچنان می توان گفت که این شبکه ها از محبوبیت بالایی برخوردارند و میلیاردها کاربر از سراسر جهان را پشتیبانی می کنند.
توییتر به عنوان یکی از محبوب ترین و رایج ترین شبکه های اجتماعی شناخته می شود که کاربران زیادی از آن استفاده می کنند و محبوبیت آن باعث شده است که کاربران بخواهند از ترفندهای خاصی برای افزایش تعداد بازدیدکننده ها و دنبال کننده های خود استفاده کنند. در ادامه مطلب به بررسی بیشتر ربات افزایش فالوور توییتر، مزایا و کاربردهای آن، معایب و مشکلات آن پرداخته خواهد شد.


توییتر چیست؟


توییتر (Twitter) یک خبرگزاری آنلاین و یک شبکه اجتماعی است که مردم می توانند از آن با اهداف مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، ورزشی و … استفاده کنند و با تویئیت های خود با سایر کاربران در ارتباط باشند. سرعت بالای انتقال پیام در توییتر می تواند اصلی ترین دلیل جذابیت آن بین کاربران باشد. این شبکه اجتماعی بیش از 300 میلیون کاربر فعال دارد و ماهانه میلیاردها جستجو در آن انجام می شود. از دیگر جذابیت های توئیتر می توان به محدودیت اندازه پیام در آن اشاره کرد. این شبکه توییت ها را در 280 کاراکتر محدود کرده است و این امر از انتشار پیام ها و مطالب طولانی و خسته کننده جلوگیری می کند و باعث شده که نوشته ها بیشتر متمرکز شوند و حاوی اطلاعات اصلی باشند.


افزایش فالوور در توییتر


اعتبار، شهرت و محبوبیت کاربران در توییتر مانند سایر شبکه های اجتماعی همچون ایسنتاگرام، فیسبوک، لینکدین و … به تعداد دنبال کننده های آنان بستگی دارد. کاربرانی که با اهداف مشخصی اقدام به راه اندازی یک حساب توییتری می کنند نیاز دارند که فالوورها و دنبال کننده های مشخصی داشته باشند تا با آنها در ارتباط بوده و در مسیر اهداف خود فعالیت کنند. امروزه راهکارهای مختلفی برای افزایش فالوور در شبکه های اجتماعی وجود دارد که به صورت کلی به 3 روش اصلی تقسیم می شوند.


در روش اول که مطمئن ترین و اصلی ترین راهکار برای افزایش تعداد فالوور است کاربران لازم است که از شیوه های اصولی مانند انتشار مطالب و توییت های مناسب، استفاده از کلمات و هشتگ های مناسب، ارتباط و تعامل با کاربران، ارتباطات با کاربران و پیچ های مشابه، استفاده از تبلیغات مناسب، فعالیت در سایر شبکه های اجتماعی و لینک دهی به توییتر و … استفاده شود. فالوورهایی که از این طریق اقدام به دنبال کردن یک حساب کاربری می کنند معمولا ماندگاری بالایی دارند و به ندرت اقدام به آنفالو کردن پیج یا اکانت ساخته شده می کنند


روش دوم افزایش تعداد فالوور توییتر خرید آن است. این روش امروزه برای تمام شبکه های اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرد و شرکت های مختلفی هستند که در این راستا فعالیت می کنند و بر اساس خواسته کاربران به آنها تعداد فالوورهای مورد نظرشان را می فروشند. فالوورهایی که از طرف شرکت ها به کاربران فروخته می شوند می توانند واقعی یا فیک باشند که دارای مزایا و معایب خاص خود هستند. فالوورهایی که از این شیوه اضافه می شوند به دلیل آنکه فالوورهای تخصصی نیستند و عموما فیک هستند می توانند بعد از مدتی غیر فعال شوند، اثراتی را به دنبال خواهد داشت. همچنین حتی اگر فالوورها واقعی باشند به دلیل آنکه با اختیار خود صفحه مورد نظر را دنبال نکرده اند این امکان وجود دارد که بعد از مدتی اکانت را آنفالو کنند و تعداد فالوورها ریزش پیدا کند.


راهکار سوم برای افزایش تعداد دنبال کننده ها در توییتر استفاده از ربات افزایش فالوور توییتر است. با توجه به اهمیت تعداد فالوورها در شبکه های اجتماعی شرکت های متعددی اقدام به تولید و عرضه ربات ها، نرم افزارها و اپلیکیشن های مختلف می کنند که هر کدام توانایی انجام عملیات مختلف یا مجموعه ای از عملیات را دارند. ربات افزایش فالوور توییتر یکی از رایج ترین ربات هایی است که کاربران توییتر از آن برای افزایش تعداد دنبال کننده ها استفاده می کنند.

twitter bot


مزایا و معایب بالا بردن دنبال کننده با استفاده از ربات افزایش فالوور توئیتر


همانطور که گفته شد تعداد فالوورهای هر پیج، اکانت یا حساب کاربری در هر شبکه اجتماعی نشان از اعتبار، شهرت و محبوبیت آن دارد بنابراین هر چقدر تعداد فالوورها بیشتر باشد می تواند به موفقیت دارنده اکانت بیشتر کمک کند و روند رشد آن را سرعت ببخشد. بالا بردن تعداد فالوور با استفاده از ربات افزایش فالوور توییتر مانند دو روش دیگر می تواند مزایا و معایب خاص خودش را داشته باشد که مهم ترین آنها به شرح زیر هستند:


به هر میزانی که تعداد فالوورهای یک حساب کاربری افزایش پیدا کند بر اعتبار آن افزوده خواهد شد


هر چقدر که تعداد دنبال کننده یک اکانت بیشتر باشد تعداد ریتوییت های بیشتری خواهد داشت و همین امر می تواند بر افزایش تعداد فالوورها موثر باشد
اکانت ها و حساب های توییتری با تعداد فالوورهای بالا امکان تبلیغات بیشتری دارند و بازدهی و نتیجه بهتری خواهند گرفت.
چنانچه فردی یک اکانت فعال با تعداد فالوور بالا در توئیتر داشته باشد و قصد داشته باشد که در شبکه های اجتماعی دیگر نیز شروع به فعالیت کند، کار راحت تری در جذب فالوور و مطرح شدن دارد.


رشد حساب هایی با تعداد دنبال کننده های بیشتر از سرعت بیشتری برخوردار است
جذب فالوورهای بیشتر برای کاربرانی به تعداد فالوور بالا راحت تر و سریع تر است
حساب های کاربری و اکانت هایی که تعداد فالوورهای بیشتری دارند می توانند از نظر کسب درآمد موفق تر باشند.


اگرچه مزایای عنوان شده می توانند نتیجه مناسبی از افزایش تعداد فالوورها توسط ربات افزایش فالوور توییتر باشند اما این کار می تواند معایبی نیز داشته باشد که به شرح زیر هستند:
می توان گفت مهم ترین و بزرگ ترین عیب افزایش فالوور از طریق ربات جذب فالوورهای غیر تخصصی است و این می تواند بعد از مدتی باعث آنفالو شدن توسط فالوورها و ریزش تعداد آنها شود

ممکن است که ربات فالوورهای فیک را به کاربر نسبت دهد و این می تواند از اعتبار حساب و اکانت کم کند. چنانچه فالوورها فیک باشند هیچگونه فعالیتی مانند لایک کردن، ریتوییت کردن، منشن و … انجام نمی دهند و این می تواند نتایجی منفی برای پیج داشته باشد
استفاده از ربات افزایش فالوور توییتر نمی تواند هیچگونه تضمینی برای ماندگاری فالوورها باشد چرا که ممکن است بعد از مدتی فالوورها اقدام به آنفالو کردن اکانت کنند یا اگر فالوور فیک باشد ممکن است طرف توئیتر غیر فعال شوند

twitter follower


رایج ترین ربات های افزایش فالوور توییتر


همانگونه که در بخش های قبلی اشاره شد بالا بودن تعداد فالوورها به قدر ارزشمند و با اهمیت است که شرکت های بسیار زیادی اقدام به طراحی و عرضه ربات ها، نرم افزارها و اپلیکیشن های مختلف کرده اند که می توانند تعداد فالوورها را افزایش دهند و علاوه بر آن عملیات دیگری مانند ریتوییت کردن، لایک کردن، ریپورت و آنفالو کردن و … انجام دهند. از رایج ترین ربات های افزایش فالوور توییتر می توان به ربات های TwitterDub، TweSocial، Jarvee، Tweet Post، Media Mister، Narrow و … اشاره کرد. تمامی این ربات ها می توانند علاوه بر انجام عملیات مخصوص، عملیاتی عمومی مانند افزایش فالوور، آنفالو کردن، ریتوئیت کردن و … را انجام دهند. از جمله مهم ترین ویژگی های این ربات ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:


بسیاری از این ربات ها قادر هستند که هم در گوشی های موبایل و هم در نسخه های ویندوز اجرا شوند و تنظیمات مورد نظر کاربران را اجرایی کنند
ارسال اتوماتیک توییت ها به صورت زمانبندی شده و منظم
افزایش فالوورها به صورت خودکار و اتوماتیک بر اساس هشتگ ها یا کلمات کلیدی تعیین شده برای آن
تعدادی از ربات ها این امکان را دارند که کاربران غیر فعال یا کاربرانی که فالو بک نداده اند را به صورت خودکار آنفالو کنند
ربات ها قادر هستند عملیاتی مانند لایک خودکار بر اساس هشتگ ها و کلمات کلیدی، ریتوییت و بازنشر پست ها از منابع دلخواه، زمانبندی انجام کارهای مختلف و … را اجرایی کنند
همچنین در این ربات ها می توان چندین حساب کاربری مختلفی توییتر را مدیریت کرد.


به صورت کلی می توان گفت که ویژگی های متعددی هستند که محبوبیت یک ربات افزایش فالوور توییتر را تعیین می کنند و کاربران بر اساس آنها از یک ربات خاص استفاده می کنند. از جمله مهم ترین ویژگی ها می توان به قابلیت نصب آسان در گوشی همراه و ویندوز، رسپانسیو بودن ربات، انجام عملیات مختلف بر روی حساب کاربری توییتر، پشتیبانی از زبان های متعدد، امنیت بالا، داشتن پشتیبانی معتبر و قدرتمند، مدیریت راحت، پشتیبانی از تعداد اکانت های مختلف، انجام عملیات به صورت خودکار و زمانبندی شده و … اشاره کرد.


وب سایت اینترنتی زودلایک می تواند به کاربران شبکه اجتماعی توییتر و سایر شبکه های اجتماعی کمک کند تا در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ها به رشد و توسعه مورد نظر خود برسند.

نظر s


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در facebook

شاید نیاز داشته باشید

لایک رادیوجوان
۱۹,۵۰۰ تومان۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان
خرید فیوریت توییتر
فیوریت توییتر
۲۳,۰۰۰ تومان۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان
خرید ریتوییت توییتر
خرید ریتوییت توییتر
۱۹,۵۰۰ تومان۹۷۵,۰۰۰ تومان
خرید فالوور توییتر
خرید فالوور توییتر
۲۹,۰۰۰ تومان۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان